O AKCJI

#kupujniewynajmuj

Przekonaj się, że lepiej płacić raty kredytu, niż czynsz właścicielowi mieszkania.
W ramach programu BANK MIESZKAŃ STUDENCKICH oferujemy mieszkania 1- i 2-pokojowe w świetnej lokalizacji w sąsiedztwie Saskiej Kępy. Kup mieszkanie na Osiedlu Yugo, stworzonym dla Ciebie. W najbliższej okolicy znajdziesz kluby fitness, park trampolin, obiekty sportowe, restauracje, sklepy oraz CH Atrium Promenada. Ze swojego nowego mieszkania wygodnie dotrzesz na uczelnię zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Pętla autobusowa jest tuż obok!.
Martwisz się, że nie wystarczy Ci kasy? Bez obaw, miesięczna rata kredytu jest tak niska, że stać Cię będzie jeszcze na przyjemności! Dodatkowo do zakupionego mieszkania otrzymasz BONUS, który na pewno ułatwi Ci studenckie życie. Jaki? Sprawdź w zakładce BONUSY.
Nie czekaj – wybierz swoje mieszkanie i żyj wygodnie!

MIESZKANIA

A025

34,38m²

Etap I
piętro V

1 pokój

A030

34,38m²

Etap I
piętro VI

1 pokój

A051

27,62m²

Etap I
piętro XII

1 pokój

A055

34,43m²

Etap I
piętro I

kawalerka

A067

34,43m²

Etap I
piętro III

kawalerka

A073

34,43m²

Etap I
piętro IV

kawalerka

WYBIERZ SWÓJ BONUS:

ŻYJ BEZCZYNSZOWO!

CO TYDZIEŃ DO KINA

ROWER Z WYPOSAŻENIEM

KARNET NA SIŁKĘ

VETURILO NA ROK

O OSIEDLU

Osiedle Yugo to nowy punkt na mapie Gocławia łączący w sobie jednocześnie niezależność, energię oraz upragnione bezpieczeństwo i spokój. To miejsce, które spodoba się kreatywnym i ambitnym ludziom, ceniącym korzyści płynące z mieszkania w mieście. Inwestycja powstaje w dynamicznie rozwijającej się, doskonale skomunikowanej części Warszawy.

Osiedle Yugo zaplanowano w pobliżu Saskiej Kępy – jednej z najstarszych części stolicy – powracającej na jej kulturalną i artystyczną mapę dzięki wielu kawiarniom, restauracjom, którym nowi właściciele przywracają dawną świetność. Harmonijna, symetryczna linia budynku współgra z otoczeniem i jednocześnie wysuwa się na pierwszy plan swoją nowoczesną, ascetyczną bryłą. Niebanalna część wspólna dla mieszkańców – duży taras użytkowo-widokowy umiejscowiony na ósmym piętrze, na dachu łącznika obu wież – to doskonała przestrzeń do wypoczynku wśród zieleni.

Inwestycję zaprojektowała pracownia architektoniczna OPA Architekci.

www.profbud.info/yugo

Regulamin promocji dostępny tutaj oraz w Biurze Sprzedaży YUGO.