O AKCJI

#kupujniewynajmuj

Przekonaj się, że lepiej płacić raty kredytu, niż czynsz właścicielowi mieszkania.
W ramach programu BANK MIESZKAŃ STUDENCKICH oferujemy kawalerki w świetnej lokalizacji w samym centrum Łodzi. Kup mieszkanie na Osiedlu Primo, stworzonym dla Ciebie. W najbliższej okolicy znajdziesz OFF Piotrkowską, kino i Galerię Łódzką. Ze swojego nowego mieszkania dotrzesz pieszo na Uniwersytet Łódzki w zaledwie 10 minut. Za to na kampus Politechniki dojedziesz w 15 minut rowerem. Jeśli nie jesteś bikerem – spokojnie – przystanek tramwajowy jest tuż przy osiedlu.
Martwisz się, że nie wystarczy Ci kasy? Bez obaw, miesięczna rata kredytu jest tak niska, że stać Cię będzie jeszcze na przyjemności! Dodatkowo do zakupionego mieszkania otrzymasz BONUS, który na pewno ułatwi Ci studenckie życie. Jaki? Sprawdź w zakładce BONUSY.
Nie czekaj – wybierz swoje mieszkanie i żyj wygodnie!

MIESZKANIA

C084

44,91m²

Etap II
piętro VI

kawalerka

C094

44,91m²

Etap II
piętro VII

kawalerka

C095

45,98m²

Etap II
piętro VII

kawalerka

WYBIERZ SWÓJ BONUS:

ŻYJ BEZCZYNSZOWO!

KSERO ZA ZETA

CO TYDZIEŃ DO KINA

ROWER Z WYPOSAŻENIEM

KARNET NA SIŁKĘ

NEXT BIKE NA ROK

O OSIEDLU

Osiedle Primo zaprojektowaliśmy z myślą o ludziach kreatywnych, kształtujących klimat dynamicznie rozwijającego się miasta. Właśnie dlatego priorytetem było dla nas stworzenie miejsca nowoczesnego, ale w naturalny sposób komponującego się z otoczeniem. Stosując pionowe podziały elewacji o zmiennej wysokości i wycofane pasy loggii, odtworzyliśmy styl fasad charakterystyczny dla ery przemysłowej.

Inwestycja powstaje w doskonale skomunikowanej części miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego Łódź Fabryczna, który do 2022 roku zostanie połączony ze stacją Łódź Kaliska pierwszą linią łódzkiego mini metra. Tuż obok Centrum Nauki i Techniki EC1 i kampusu Uniwersytetu Łódzkiego. W miejscu, skąd blisko do szkoły, pracy, teatru czy kina. Tam, gdzie codzienność znalazła sposób, by połączyć się z kulturą, handlem i biznesem – realizujemy naszą premierową inwestycję mieszkaniową na rynku łódzkim.

Osiedle zaprojektowała pracownia architektoniczna Ja2plus.

www.profbud.info/primo

Regulamin promocji dostępny tutaj oraz w Biurze Sprzedaży PRIMO.